O nas

Od 1994 roku uprawiam spadochroniarstwo, na początku próbowałem innych sportów ale spadochroniarstwo pochłonęło mnie do reszty i stało się bardzo istotnym elementem mojego życia. Rozpocząłem od amatorskiego uprawniania tej dyscypliny by z czasem przejść na „zawodowstwo” i zdobyć wiele medali od areny krajowej po międzynarodową oraz zostać Rekordzistą Polski w celności lądowania.

Spadochroniarstwo nauczyło mnie stawiać sobie cele i je osiągać. Cały czas rozwijając się w tej dyscyplinie od 2008 r. zacząłem wykonywać skoki spadochronowe z kamerą. Dzięki temu mogłem wykorzystać swoje umiejętności i chociaż w jakiejś części przekazać wrażenia oraz widoki jakich doznaje się będąc w powietrzu. Przez te 10 lat nauczyłem się wiele na temat filmowania, montażu i postprodukcji filmowej. Kolejnym krokiem w rozwoju mojej kariery jest filmowanie z powietrza za pomocą drona i wykorzystanie wcześniej zdobytego doświadczenia w filmowaniu skoków spadochronowych.

Dlaczego my?

  • naszym atutem jest atrakcyjna cena · dążenie do celu i osiąganie go
  • 10 letnie doświadczenie w filmowaniu z powietrza
  • wykorzystujemy zaawansowany sprzęt lidera w branży dronów – DJI z kamerą 4K
  • oferujemy pomysł na scenariusz w porozumieniu z Twoją koncepcją · posiadamy niezbędne uprawnienia (świadectwo kwalifikacji UAVO/BVLOS) oraz ubezpieczenie komercyjne (OC), a także licencje na oprogramowanie służące do obróbki materiału i montażu filmów
  • wystawiamy faktury VAT

Uprawnienia

  • Świadectwo kwalifikacji UAVO BVLOS

Posiadam świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS wydane przez urząd lotnictwa cywilnego, pozwalające na wykonywanie lotów komercyjnych. Polisa OC  zabezpiecza przed wypadkami losowymi a moja wiedza pozwala na wykonywanie lotów zgodnie z zasadami panującymi w przestrzeni powietrznej.

Nasz partner

Odwiedź nas na: